MEDIACRAFT.PL

LOADING...

STUDIO ANIMACJI 3D | CGI | APLIKACJE 3D

Jak przyciągnąć uwagę odbiorców, nie tracąc ich zaufania?

W czasach ograniczonego zaufania do słowa pisanego, idealna alternatywa to wciągająca NARRACJA 3D, animacja oraz emocjonalna symbolika - z udziałem TWOJEJ MARKI jako głównego aktora.

GŁÓWNE KORZYŚCI


Przykuj uwagę swoich odbiorców w sposób, którego nie może osiągnąć żaden tekst pisany - dzięki ANIMACJI 3D wyprodukowanej przez nas dla Ciebie.

Zbuduj osobiste połączenie ze swoimi klientami za pomocą naszej dedykowanej APLIKACJI PRODUKTOWEJ 3D typu wirtualny spacer, konfigurator produktu lub aplikacja AR eCOMMERCE

APLIKACJE AR AUGMENTED REALITY - Połącz świat realny z wirtualnym! Zrób showcase swojego produktu w każdym domu! Testuj swój produkt w rzeczywistej skali świata realnego. Nałóż wirtualne informacje, specyfikacje, opisy na konkretne miejsce, obiekt, produkt, punkt w terenie. ZOBACZ PRZYKŁAD AR

Skorzystaj z naszych zasobów i doświadczenia w PRODUKCJI ANIMACJI 3D aby zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki w kreatywny sposób.

Zwiększ ilość KONWERSJI na Twojej stronie, przyciągnij uwagę klientów a tym samym zwiększ SPRZEDAŻ swoich produktów za pomocą atrakcyjnych filmów animowanych oraz produktowych filmów reklamowych autorstwa MediaCraft.

Wyprodukowane przez nas animowane INTERAKTYWNE APLIKACJE 3D pozwolą Ci opisać w prosty sposób różne zalety Twojego produktu, za naciśnięciem jednego przycisku.

Zamów u nas OUTSOURCING ZASOBÓW 3D takich jak Modele 3D, symulacje, VFX, level design, concept art, storyboarding, teksturowanie i daj swojej firmie ogromną przewagę nad konkurencją.

Jeżeli zarządzasz firmą szkoleniową, instytucją kultury lub agencją rządową, jeżeli sprzedajesz KURSY, TRENINGI lub SZKOLENIA - możesz zlecić nam produkcję FILMU SZKOLENIOWEGO który unowocześni doświadczenia użytkowników i zainspiruje ich proces edukacji.

Stwórz z nami odlotowe EXPLAINER VIDEO i daj swoim odbiorcom wgląd w to, jakie korzyści może przynieść im Twój produkt.NASZE USŁUGI


REKLAMA NA YOUTUBE | eCOMMERCE

Jako wieloletni partner wykonawczy dla domów mediowych oraz agencji reklamowych, MediaCraft.pl może zaoferować wiele usług takich jak: storyboarding, animacja 3D, postprodukcja, CGI, fotorealistyczny rendering, motion design, animacja postaci 3D czy motion graphics dla marki.

GAME ASSETS | GAME CINEMATICS

Zajmujemy się produkcją krótkich scenek animowanych, trailerów, teaserów dla branży gier jak również zasobów 3D takich jak Modele 3D, symulacje, VFX, level design, concept art, storyboarding, testurowanie - oddając je na etapie GAME-READY w formacie kompatybilnym z Unity/Unreal

ANIMACJA PRODUKTOWA 3D

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kontentu 3D, który przyciąga tysiące ludzi na pokazach publicznych i dziesiątki tysięcy widzów online. Wiemy co działa i chętnie dzielimy się tym doświadczeniem na etapie doradztwa oraz produkcji filmów animowanych 3D z przeznaczeniem na publlikację w internecie, na telebimach LED, w tellewizji, na YouTube czy social mediach.

OUTSOURCING PRODUKCJI 3D

Zajmujemy się również produkcją wysokiej jakości zasobów 3D dla branży gier, filmu, produkcji efektów specjalnych, compositingu. Między innymi zapewniamy storyboardy, cconcept art, animację postaci w 3D, 3D modelling, fotogrametrię, teksturowanie, symulacje VFX - dostarczone w formatach Game-Ready dla Unity/Unreal

APLIKACJE MOBILNE AR | VR

AUGMENTED REALITY AR Połącz świat realny z wirtualnym! Zrób showcase swojego produktu w każdym domu. Testuj swój produkt w rzeczywistej skali świata realnego. Nałóż wirtualne informacje, specyfikacje, opisy na konkretne miejsce, obiekt, produkt, punkt w terenie.


VIRTUAL REALITY VR / GOOGLE CARDBOARD / APLIKACJE PRODUKTOWE 3D, KONFIGURATORY PRODUKTÓW na iPhone lub Android - dopracowane fotorealistyczne wycieczki w pełnym 3D.

GRY MOBILNE

GRY na urządzenia mobilne, iPhone, Android, komputery desktop oraz projekcje w przestrzeni publicznej. Jeśli szukasz producenta gier mobilnych, które nie tylko pomogą zapełnić czas ale również EDUKOWAĆ i BAWIĆ Twoich odbiorców - nasze aplikacje zapewnią im rozrywkę na wiele godzin.

DEMO REEL


O NAS


Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym zespołem produkującym pokazy videomappingu, wielkoformatowe ekrany LEDowe oraz animacje i kontent 3D dla branży gier komputerowych i filmu. Jesteśmy laureatem pierwszego miejsca w konkursie Bi-City Biennalle of Urbanism and Architecture in Shenzhen/Hong Kong za największy na świecie pokaz videomappingu emitowany równocześnie na 40 drapaczach chmur. Nasze projekty i pokazy organizowane są na całym świecie ze szczególnym naciskiem na obszar Europy, Francji, Japonii, Hong Kongu i Chin.

awards


digital collage

NASI KLIENCI


BUDUJEMY WZAJEMNE KORZYŚCI

Z sukcesem rozwijamy silne partnerstwo biznesowe z naszymi klientami od 2010 roku. Dziś nadal wracają do nas po nowe pomysły. Chętnie też rozpoczniemy nowe partnerstwo biznesowe z Tobą.ZATRUDNIAMY


MIEJSCA PRACY

Interesuje Cię współpraca z kreatywnymi ludźmi, którzy zawsze wykraczają poza to, co już znają? Skontaktuj się z nami - prześlij nam link do swojego portfolio lub CV - jeśli uznamy, że pasuje to do naszego profilu działalności - na pewno się skontaktujemy. Jesteśmy również zainteresowani współpracą zdalną.


LEAD PROGRAMMER

Mobile Application

3D / 2D ANIMATOR

Original Animation

SOFTWARE ENGINEER

Desktop Application

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Jeśli potrzebujesz wyceny na nasz produkt lub usługę, podaj nam jak najwięcej szczegółów - dzięki temu będziemy mogli udzielić Ci dokładnej informacji zwrotnej.
Jeżeli nie wiesz co wpisać w formularzu, nie masz pomysłu na nową realizację i oczekujesz propozycji od nas - napisz do nas maila lub zadzwoń, chętnie doradzimy i zaproponujemy pomysły, o których być może nie wiedziałeś, że są możliwe do realizacji.

FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY PRODUKCJI 3D


Aby otrzymać darmową wycenę wypełnij poniższy formularz.
ODPOWIEMY W 24h. NIE SPAMUJEMY.

DANE KONTAKTOWE